Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кам’янсько-Слобідська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04415353) був реорганізований і увійшов до складу Новгород-Сіверської громади

28 сесія сільської ради

348  Про підсумки виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, які зареєстровані на території Кам’янсько - Слобідської сільської ради на 2018-2019 роки.

349  Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій та членів їх сімей, які зареєстровані на території Кам’янсько - Слобідської сільської ради на 2020-2021 роки

350 Про Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, учасників бойових дій та членів їх сімей, які зареєстровані на території Кам’янсько - Слобідської сільської ради на 2020-2021 роки.

351 Про затвердження технічної документації із землеустрою.

352 Про внесення змін до договору оренди не витребуваних паїв.

353 Про затвердження технічної документації із землеустрою Діденко Тетяні Петрівні.

354 Про затвердження технічної документації із землеустрою Богданову Станіславу Германовичу.

355 Про затвердження технічної документації із землеустрою Самусь Валентині Трохимівні.

356 Про затвердження технічної документації із землеустрою Лич Антоніні Олександрівні.

357 Про затвердження технічної документації із землеустрою Мамро Тетяні Іванівні.

358 Про підсумки виконання Програми підтримки членського представництва Кам’янсько-Слобідської сільської ради у Новгород-Сіверській районній асоціації місцевих рад на 2018-2019 роки

359 Про підсумки виконання Програми розвитку та утримання закладів соціально-культурної сфери Кам’янсько-Слобідської сільської ради на 2015 - 2019 роки.

Протокол сесії

Результати поіменного голосування

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування