Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кам’янсько-Слобідська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04415353) був реорганізований і увійшов до складу Новгород-Сіверської громади

29 сесія сільської ради

Про звіт сільського голови «Про підсумки виконання Програми соціального і економічного розвитку території сільської ради за 2019 рік».

Про звіт «Про підсумки виконання бюджету сільської ради за 2019 рік». № 361.

Про звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету сільської ради в міжсесійний період з 26 листопада по 28 січня 2020 року. №362.

Про повідомлення депутата сільської ради по виборчому округу №9 Ігатікової Антоніни Михайлівни. № 363.

Про звіт постійної комісії сільської ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин та ефективного використання природних ресурсів. №364.

Про хід виконання Програми надання матеріальної допомоги мешканцям сіл Кам’янсько-Слобідської сільської ради на 2019 - 2020 роки. № 365.

Про хід виконання Програми з інвентаризації земель території Кам’янсько -Слобідської сільської ради на 2019-2020 роки. № 366.

Про хід виконання Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Кам’янсько-Слобідської сільської ради на 2016-2020 роки № 367.

Про стан виконання Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на 2019-2020 роки. №368.

Про затвердження Переліку земельних ділянок комунальної власності Кам’янсько-Слобідської сільської ради призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами. №369.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Кірієнко Василю Миколайовичу. №370.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Кириєнко Миколі Миколайовичу. №371.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою Дідовець Тетяні Миколаївні. №372.

Протокол засідання

Результати поіменного голосування депутатів на 29 сесії 7 скликання 22.02.2020 року.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування